1. Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W dniu 23 stycznia br. w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wśród zaproszonych gości byli: Ksiądz Prałat Józef Poremba, Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Zastępca Dyrektora MGOPS Halina Sarat oraz Dyrektor DDK Paweł Chojnowski. Spotkanie poprowadził Pan Ryszard Siepiora wraz z Panem Marianem Łączyńskim. Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą. Życzenia noworoczne wszystkim uczestnikom złożył Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Stanisław Początek. Nie zabrakło łamania się opłatkiem i wzajemnego składania życzeń. Następnie zaproszono wszystkich do stołu, na którym znalazły się pyszne potrawy świąteczne. Zebrani mieli okazję do rozmowy i wspomnień. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej, rodzinnej atmosferze.