1. Spotkanie podsumowujące Małopolskie Forum Współpracy z Polonią

Spotkanie podsumowujące Małopolskie Forum Współpracy z Polonią

Wczoraj Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wziął udział w spotkaniu podsumowującym tegoroczne XVI Małopolskie Forum Współpracy z Polonią. Światowe Forum Mediów Polonijnych to największe przedsięwzięcie, dzięki któremu mogą spotkać się w kraju Polacy, którzy z rozmaitych powodów znaleźli się poza jego granicami, a teraz pracują w prasie, radiu, telewizji na całym świecie. W trakcie spotkania wręczone zostały dyplomy dla Współorganizatorów i Partnerów Forum, którzy wspólnie ze Stowarzyszeniem przygotowali tegoroczne Forum. Honorowym dyplomem wyróżniony został także Starosta Dąbrowski, jako Partner XVI Światowego Forum Mediów Polonijnych Tarnów – Małopolska 2008. Starosta podziękował Prezesowi Zarządu Stowarzyszenia - Małopolskie Forum Współpracy z Polonią, Panu Stanisławowi Lisowi, że Powiat Dąbrowski miał zaszczyt gościć dziennikarzy polonijnych z całego świata a tym samym miał możliwość popularyzowania reprezentacyjnej i unikatowej części naszego dziedzictwa kulturowego.