1. Spotkanie podsumowujące rok 2007 w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 19 luty 2008 r. odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej narada roczna podsumowująca rok 2007. W naradzie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie – mł. insp. Andrzej Rokita,, przedstawiciele Komendy, a także zaproszeni goście: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Prokurator OkręgowyProkuratury Rejonowej w Dąbrowie Tarnowskiej Andrzej Lewandowski. Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Bogdan Tabiś podczas narady przestawił analizę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w Powiecie Dąbrowskim za 2007 r., wskazując na wysoki poziom wykrywalności przestępstw oraz wysoką pozycję Komendy Powiatowej w rankingu jednostek Policji garnizonu małopolskiego. Dokonując ogólnego podsumowania działalności dąbrowskiej Policji podziękował władzom Powiatu Dąbrowskiego za udzielaną pomoc finansową, która niejednokrotnie przyczyniła się do polepszenia warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej oraz prokuraturze za pozytywne efekty współpracy, dzięki którym tutejsza jednostka zajmuje czołowe miejsce w województwie małopolskim.