1. Spotkanie samorządowców z Powiatu Dąbrowskiego z Zarządem Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

W dniu 30 września odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w którym uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w osobach: Krzysztof Krzysztofiak – Prezes MARR, Wojciech Szczepanik – Wiceprezes MARR, Marcin Dulian – Wiceprezes MARR. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządów powiatu dąbrowskiego. Spotkanie miało na celu zachęcenie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego do podejmowania inwestycji na terenach Powiatu Dąbrowskiego. Główną kwestią zebrania było uruchomienie inicjatywy powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego dotyczącej aktywności gospodarczej w miejscowościach Morzychna i Odporyszów. Zarząd MARR upoważnił starostów powiatu dąbrowskiego do koordynacji inwestowania Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w utworzenie strefy aktywności gospodarczej w powiecie dąbrowskim.