Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dobrosąsiedzkie spotkanie w powiecie

Dobrosąsiedzkie spotkanie w powiecie

Dobrosąsiedzkie spotkanie w powiecie

W powiecie dąbrowskim gościła Burmistrz Żabna Marta Herduś. Podczas spotkania ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem oraz Wicestarostą Krzysztofem Brykiem rozmawiali między innymi o współpracy pomiędzy samorządami i wspólnych przedsięwzięciach.

Burmistrz Marta Herduś razem z gospodarzami powiatu odwiedziła Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej. Jego pacjentami są również mieszkańcy Gminy Żabno. Miała okazję zobaczyć jak zmienia się ta placówka i wciąż podnosi standard świadczonych usług, dzięki realizowanym inwestycjom.

Spotkanie było okazją do omówienia otwarcia przy dąbrowskim szpitalu na przełomie kwietnia i maja Punktu Szczepień Masowych, w którym dziennie będzie można wykonywać około 300 szczepień.

Dzięki temu, znacznie skróci się czas oczekiwania mieszkańców Powiśla na szczepienie przeciwko COVID-19.

W powiecie dąbrowskim gościła Burmistrz Żabna Marta Herduś. Podczas spotkania ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem oraz Wicestarostą Krzysztofem Brykiem rozmawiali między innymi o współpracy pomiędzy samorządami i wspólnych przedsięwzięciach. Burmistrz Marta Herduś razem z gospodarzami powiatu odwiedziła Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej. Jego pacjentami są również mieszkańcy Gminy Żabno. Miała okazję zobaczyć jak zmienia się ta placówka i wciąż podnosi standard świadczonych usług, dzięki realizowanym inwestycjom. Spotkanie było okazją do omówienia otwarcia przy dąbrowskim szpitalu na przełomie kwietnia i maja Punktu Szczepień Masowych, w którym dziennie będzie można wykonywać około 300 szczepień. Dzięki temu, znacznie skróci się czas oczekiwania mieszkańców Powiśla na szczepienie przeciwko COVID-19.