Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie Starosty z "kolonistami"

Spotkanie Starosty z "kolonistami"

Spotkanie Starosty z

Starosta Dąbrowski Krzysztof Karczmarski i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Kita uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi przebywającymi na letniej półkolonii, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń. 
Dzieci uczestniczą w letnim wypoczynku, korzystając z pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Samorządowcy ufundowali dla prawie pięćdziesiątki dzieci niespodzianki i wycieczkę do Muzeum Drogownictwa w Szczucinie. Uczestnicy wycieczki obejrzeli film, zwiedzili panoramę oraz zabytki i maszyny drogowe. Dodatkowo mogli zapoznać się z realiami funkcjonowania samorządu powiatowego. 

Starosta Dąbrowski Krzysztof Karczmarski i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Kita uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi przebywającymi na letniej półkolonii, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń.  Dzieci uczestniczą w letnim wypoczynku, korzystając z pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Samorządowcy ufundowali dla prawie pięćdziesiątki dzieci niespodzianki i wycieczkę do Muzeum Drogownictwa w Szczucinie. Uczestnicy wycieczki obejrzeli film, zwiedzili panoramę oraz zabytki i maszyny drogowe. Dodatkowo mogli zapoznać się z realiami funkcjonowania samorządu powiatowego.