Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie Stowarzyszenia Gmin Powiatu Dąbrowskiego

Spotkanie Stowarzyszenia Gmin Powiatu Dąbrowskiego

Spotkanie Stowarzyszenia Gmin Powiatu Dąbrowskiego

W Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu uczestniczyli Starosta i Wicestarosta Dąbrowski oraz wójtowie z gmin z terenu powiatu.

Jednym z tematów spotkania było omówienie sprawy ufundowania sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej . Zarząd Stowarzyszenia podjął uchwałę o dofinansowaniu zakupu takiego sztandaru. Kolejnym tematem była kwestia wspólnej promocji powiatu na zewnątrz. Starosta Wiesław Krajewski podkreślił , że istnieje duża potrzeba wspólnej kompleksowej inicjatywy mającej na celu promowanie gmin i powiatu. Podczas spotkania przyjęto również sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za 2006 rok.

W Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu uczestniczyli Starosta i Wicestarosta Dąbrowski oraz wójtowie z gmin z terenu powiatu. Jednym z tematów spotkania było omówienie sprawy ufundowania sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej . Zarząd Stowarzyszenia podjął uchwałę o dofinansowaniu zakupu takiego sztandaru. Kolejnym tematem była kwestia wspólnej promocji powiatu na zewnątrz. Starosta Wiesław Krajewski podkreślił , że istnieje duża potrzeba wspólnej kompleksowej inicjatywy mającej na celu promowanie gmin i powiatu. Podczas spotkania przyjęto również sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za 2006 rok.