Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie w dąbrowskiej parafii

Spotkanie w dąbrowskiej parafii

Spotkanie w dąbrowskiej parafii

We wtorek, 19 września 2023 roku, Proboszcz dąbrowskiej parafii Ks. Stanisław Cyran spotkał się z władzami samorządowymi Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Dąbrowa Tarnowska oraz dyrektorami szkół i placówek oświatowych działających w Dąbrowie Tarnowskiej.

Głównym tematem spotkania była organizacja roku szkolnego 2023/2024 w zakresie prowadzenia lekcji religii w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych.

Ksiądz Proboszcz podziękował Staroście Dąbrowskiemu Lesławowi Wieczorkowi, Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofowi Kaczmarskiemu oraz dyrekcjom szkół za zrozumienie i współpracę w zakresie organizacji planów nauczania i pracy księży katechetów w szkołach, a także ich zaangażowaniu w funkcjonowanie parafii i prowadzenie działających wspólnot oraz stowarzyszeń religijnych.

Gospodarze samorządu powiatowego i gminnego podkreślili zaangażowanie parafii w działalności tych samorządów oraz podziękowali Księdzu Proboszczowi i księżom pracującym w parafii za współpracę przy organizacji różnych przedsięwzięć na rzecz rozwoju regionu.

We wtorek, 19 września 2023 roku, Proboszcz dąbrowskiej parafii Ks. Stanisław Cyran spotkał się z władzami samorządowymi Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Dąbrowa Tarnowska oraz dyrektorami szkół i placówek oświatowych działających w Dąbrowie Tarnowskiej. Głównym tematem spotkania była organizacja roku szkolnego 2023/2024 w zakresie prowadzenia lekcji religii w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych.Ksiądz Proboszcz podziękował Staroście Dąbrowskiemu Lesławowi Wieczorkowi, Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofowi Kaczmarskiemu oraz dyrekcjom szkół za zrozumienie i współpracę w zakresie organizacji planów nauczania i pracy księży katechetów w szkołach, a także ich zaangażowaniu w funkcjonowanie parafii i prowadzenie działających wspólnot oraz stowarzyszeń religijnych. Gospodarze samorządu powiatowego i gminnego podkreślili zaangażowanie parafii w działalności tych samorządów oraz podziękowali Księdzu Proboszczowi i księżom pracującym w parafii za współpracę przy organizacji różnych przedsięwzięć na rzecz rozwoju regionu.