Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. O modernizacji dróg transportu leśnego

O modernizacji dróg transportu leśnego

O modernizacji dróg transportu leśnego

Wczoraj w naszym powiecie odbyło się spotkanie posłów na Sejm RP Piotra Saka i Norberta Kaczmarczyka ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem, Wicestarostą Krzysztofem Brykiem i Nadleśniczym Dąbrowa Tarnowska Krzysztofem Majką.

Tematem rozmów były m.in. zrealizowane w ostatnim czasie wspólne inwestycje samorządów i dąbrowskiego nadleśnictwa oraz plany na ten rok. Wizytowali remont drogi przebiegającej przez las w Smykowie, która została w ubiegłym roku wybudowana przez nadleśnictwo przy wsparciu Gminy Radgoszcz.

Rozmawiano też o Funduszu Leśnym, który jest dużym wsparciem przy remontach istniejącej infrastruktury dróg leśnych. Parlamentarzyści zadeklarowali współpracę i wspieranie wszelkich projektów i zadań w obszarze gospodarki leśnej na dąbrowszczyźnie.

Wczoraj w naszym powiecie odbyło się spotkanie posłów na Sejm RP Piotra Saka i Norberta Kaczmarczyka ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem, Wicestarostą Krzysztofem Brykiem i Nadleśniczym Dąbrowa Tarnowska Krzysztofem Majką. Tematem rozmów były m.in. zrealizowane w ostatnim czasie wspólne inwestycje samorządów i dąbrowskiego nadleśnictwa oraz plany na ten rok. Wizytowali remont drogi przebiegającej przez las w Smykowie, która została w ubiegłym roku wybudowana przez nadleśnictwo przy wsparciu Gminy Radgoszcz. Rozmawiano też o Funduszu Leśnym, który jest dużym wsparciem przy remontach istniejącej infrastruktury dróg leśnych. Parlamentarzyści zadeklarowali współpracę i wspieranie wszelkich projektów i zadań w obszarze gospodarki leśnej na dąbrowszczyźnie.