Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie w sprawie obwodnicy

Spotkanie w sprawie obwodnicy

Spotkanie w sprawie obwodnicy

W dniu 29 października 2008 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie dotyczące zaawansowania prac projektowych obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej. W spotkaniu udział wzięli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Wiceburmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Marek Minorczyk oraz przedstawiciele: Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie, „Transprojektu"— Zespołu Terenowego w Jarosławiu - głównego projektanta, Małopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Dąbrowie Tarnowskiej, Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem spotkania było omówienie przebiegu trasy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej i jej skomunikowania z drogami powiatowymi i wojewódzkimi. Samorząd Powiatowy zaproponował by planowana obwodnica przecinająca ul. Grunwaldzką – droga powiatowa była bezkolizyjna (wiadukt). W przypadku braku możliwości wykonania skrzyżowań bezkolizyjnych przedstawiciele powiatu postulowali by wykonać skrzyżowania typu rondo.

W dniu 29 października 2008 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie dotyczące zaawansowania prac projektowych obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej. W spotkaniu udział wzięli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Wiceburmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Marek Minorczyk oraz przedstawiciele: Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie, „Transprojektu"— Zespołu Terenowego w Jarosławiu - głównego projektanta, Małopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Dąbrowie Tarnowskiej, Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem spotkania było omówienie przebiegu trasy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej i jej skomunikowania z drogami powiatowymi i wojewódzkimi. Samorząd Powiatowy zaproponował by planowana obwodnica przecinająca ul. Grunwaldzką – droga powiatowa była bezkolizyjna (wiadukt). W przypadku braku możliwości wykonania skrzyżowań bezkolizyjnych przedstawiciele powiatu postulowali by wykonać skrzyżowania typu rondo.