Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

11 lutego 2021 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego odbyło się spotkanie Marszałka Witolda Kozłowskiego ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem. Podczas wizyty rozmawiano o współpracy samorządu województwa z Powiatem Dąbrowskim, a także o zrealizowanych oraz planowanych inwestycjach i projektach.

W marcu Marszałek będzie gościem na Powiślu Dąbrowskim. Podczas wizyty zaprezentowane zostaną między innymi najważniejsze inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie na terenie powiatu w obszarze ochrony zdrowia, bezpieczeństwa, porządku publicznego oraz edukacji, a także omówione zostaną kierunki dalszej współpracy.

11 lutego 2021 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego odbyło się spotkanie Marszałka Witolda Kozłowskiego ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem. Podczas wizyty rozmawiano o współpracy samorządu województwa z Powiatem Dąbrowskim, a także o zrealizowanych oraz planowanych inwestycjach i projektach. W marcu Marszałek będzie gościem na Powiślu Dąbrowskim. Podczas wizyty zaprezentowane zostaną między innymi najważniejsze inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie na terenie powiatu w obszarze ochrony zdrowia, bezpieczeństwa, porządku publicznego oraz edukacji, a także omówione zostaną kierunki dalszej współpracy.