Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie wigilijne w dąbrowskim Hospicjum

Spotkanie wigilijne w dąbrowskim Hospicjum

Spotkanie wigilijne w dąbrowskim Hospicjum

24 grudnia br. w DPS i Hospicjum im. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej na kolacji wigilijnej spotkali się samorządowcy oraz pracownicy i pensjonariusze. Było to już 15 spotkanie wigilijne w tej placówce.

Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera oraz Zastępca Dyrektora PCPR Maria Smolicha. Samorząd gminny reprezentował Burmistrz Stanisław Początek, Wicedyrektor MGOPS Halina Sarat oraz Kierownik Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji Urzędu Miejskiego Krzysztof Orwat.

Spotkanie rozpoczęło się od Mszy Św. odprawionej w kaplicy DPS przez Ks. Piotra Grzankę – Wicedyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej i Ks. Prałata Józefa Porembę.

Po Mszy Św. wszyscy uczestnicy spotkali się w stołówce DPS. Po modlitwie i wystąpieniach zaproszonych gości, podzielono się opłatkiem składając sobie życzenia.

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Stanisław Początek oraz Ks. Piotr Grzanka złożyli życzenia wszystkim przybyłm na spotkanie wigilijne. Po uroczystej kolacji wszyscy wspólnie kolędowali.

Zdjęcia: UMiG Dąbrowa Tarnowska

24 grudnia br. w DPS i Hospicjum im. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej na kolacji wigilijnej spotkali się samorządowcy oraz pracownicy i pensjonariusze. Było to już 15 spotkanie wigilijne w tej placówce. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera oraz Zastępca Dyrektora PCPR Maria Smolicha. Samorząd gminny reprezentował Burmistrz Stanisław Początek, Wicedyrektor MGOPS Halina Sarat oraz Kierownik Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji Urzędu Miejskiego Krzysztof Orwat. Spotkanie rozpoczęło się od Mszy Św. odprawionej w kaplicy DPS przez Ks. Piotra Grzankę – Wicedyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej i Ks. Prałata Józefa Porembę. Po Mszy Św. wszyscy uczestnicy spotkali się w stołówce DPS. Po modlitwie i wystąpieniach zaproszonych gości, podzielono się opłatkiem składając sobie życzenia. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Stanisław Początek oraz Ks. Piotr Grzanka złożyli życzenia wszystkim przybyłm na spotkanie wigilijne. Po uroczystej kolacji wszyscy wspólnie kolędowali. Zdjęcia: UMiG Dąbrowa Tarnowska