1. Spotkanie wigilijne w Zalipiu

Spotkanie wigilijne w Zalipiu

Na zakończenie uroczystości dla wszystkich został przygotowany poczęstunek.

16 grudnia w Domu Malarek w Zalipiu odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne dla lokalnej społeczności. W wydarzeniu tym uczestniczył Lesław Wieczorek starosta dąbrowski oraz Sebastian Kądzielawa radny Rady Powiatu. Licznie zgromadzeni goście obejrzeli okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zalipiu. Wszystkim przybyłym na uroczystość towarzyszyła świąteczna atmosfera, kolędy i życzenia. Spotkanie było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Starosta Lesław Wieczorek w imieniu samorządu powiatowego również złożył świąteczne życzenia dla wszystkich przybyłych na tą okoliczność gości. Na zakończenie uroczystości dla wszystkich został przygotowany poczęstunek.