Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie z burmistrzem włoskiego Tarcento

Spotkanie z burmistrzem włoskiego Tarcento

Spotkanie z burmistrzem włoskiego Tarcento

Podczas wycieczki pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej do Włoch oraz dzięki uprzejmości włoskich przyjaciół, delegacja urzędu na czele z Tadeuszem Kwiatkowskim starostą dąbrowskim oraz Markiem Kopia wicestarostą dąbrowskim spotkała się z Mauro Steccati burmistrzem miasta Tarcento.

W spotkaniu uczestniczył również Andrea Venchiarutti Burmistrz zaprzyjaźnionego miasteczka Magnano in Riviera.

Spotkanie miało na celu zaprezentowanie naszego regionu w celu zachęcenia do nawiązania współpracy międzynarodowej w zakresie m.in. edukacji i kultury.

Na zakończenie gospodarz naszego regionu wręczył włoskiemu burmistrzowi upominki promujące powiat dąbrowski.

msmol-mags

Podczas wycieczki pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej do Włoch oraz dzięki uprzejmości włoskich przyjaciół, delegacja urzędu na czele z Tadeuszem Kwiatkowskim starostą dąbrowskim oraz Markiem Kopia wicestarostą dąbrowskim spotkała się z Mauro Steccati burmistrzem miasta Tarcento. W spotkaniu uczestniczył również Andrea Venchiarutti Burmistrz zaprzyjaźnionego miasteczka Magnano in Riviera. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie naszego regionu w celu zachęcenia do nawiązania współpracy międzynarodowej w zakresie m.in. edukacji i kultury. Na zakończenie gospodarz naszego regionu wręczył włoskiemu burmistrzowi upominki promujące powiat dąbrowski. msmol-mags