Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie z poezją w Centrum Polonii w Brniu

Spotkanie z poezją w Centrum Polonii w Brniu

Spotkanie z poezją w Centrum Polonii w Brniu

  W dniu 30 lipca br. o godzinie 17.00 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbędzie się autorski wieczór poetycki Ingi Piotrowskiej.

  Inga Piotrowska z Dąbrowy Tarnowskiej, urodzona w 1997, pisaniem wierszy zajmuje się od kilku lat. Bierze udział w licznych ogólnopolskich konkursach poetyckich i literackich zdobywając nagrody i wyróżnienia. Wśród swoich sukcesów może pochwalić się m.in: tym, że została laureatką XXIX Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku (2012 rok), zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim Konkursie Literackim „Okno” w Chorzowie (2013 rok) oraz drugie w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Radość pisania” w Krakowie (2013 rok).

  Serdecznie zapraszamy!

  W dniu 30 lipca br. o godzinie 17.00 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbędzie się autorski wieczór poetycki Ingi Piotrowskiej.   Inga Piotrowska z Dąbrowy Tarnowskiej, urodzona w 1997, pisaniem wierszy zajmuje się od kilku lat. Bierze udział w licznych ogólnopolskich konkursach poetyckich i literackich zdobywając nagrody i wyróżnienia. Wśród swoich sukcesów może pochwalić się m.in: tym, że została laureatką XXIX Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku (2012 rok), zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim Konkursie Literackim „Okno” w Chorzowie (2013 rok) oraz drugie w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Radość pisania” w Krakowie (2013 rok).   Serdecznie zapraszamy!
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG