Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie z pracownikami służby socjalnej

Spotkanie z pracownikami służby socjalnej

Spotkanie z pracownikami służby socjalnej

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Sposób świętowania tego dnia ma w Polsce wieloletnią tradycję. Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Sekretarz Anna Mikos wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, aby wspólnie z pracownikami służb społecznych naszego powiatu uczcić jakże ważne dla nich święto.

W spotkaniu uczestniczył również poseł ziemi dąbrowskiej Wiesław Krajewski, który kierując słowa do kierowników i dyrektorów obecnych na uroczystości, docenił ich za profesjonalne zaangażowanie i codzienną pracę dla dobra drugiego człowieka, zwłaszcza zmagającego się z niepełnosprawnością.

Przedstawiciele samorządu powiatowego w podzięce za niesienie pomocy ludziom znajdującym się w rożnych sytuacjach, nie tylko związanych z problemami materialnymi, ale także psychicznymi, emocjonalnymi oraz duchowymi złożyli obecnym pracownikom socjalnym życzenia oraz przekazali drobne upominki.

Praca socjalna jest działalnością o charakterze pomocowym. Podstawowym jej celem jest niesienie pomocy ludziom znajdującym się w różnych sytuacjach, nie tylko związanych z problemami materialnymi, ale także psychicznymi, emocjonalnymi czy duchowymi. W Polsce pracuje blisko 21 tys. pracowników socjalnych. Są oni zatrudnieni głównie w domach pomocy społecznej oraz w powiatowych centrach pomocy rodzinie.

gd

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Sposób świętowania tego dnia ma w Polsce wieloletnią tradycję. Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Sekretarz Anna Mikos wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, aby wspólnie z pracownikami służb społecznych naszego powiatu uczcić jakże ważne dla nich święto. W spotkaniu uczestniczył również poseł ziemi dąbrowskiej Wiesław Krajewski, który kierując słowa do kierowników i dyrektorów obecnych na uroczystości, docenił ich za profesjonalne zaangażowanie i codzienną pracę dla dobra drugiego człowieka, zwłaszcza zmagającego się z niepełnosprawnością. Przedstawiciele samorządu powiatowego w podzięce za niesienie pomocy ludziom znajdującym się w rożnych sytuacjach, nie tylko związanych z problemami materialnymi, ale także psychicznymi, emocjonalnymi oraz duchowymi złożyli obecnym pracownikom socjalnym życzenia oraz przekazali drobne upominki. Praca socjalna jest działalnością o charakterze pomocowym. Podstawowym jej celem jest niesienie pomocy ludziom znajdującym się w różnych sytuacjach, nie tylko związanych z problemami materialnymi, ale także psychicznymi, emocjonalnymi czy duchowymi. W Polsce pracuje blisko 21 tys. pracowników socjalnych. Są oni zatrudnieni głównie w domach pomocy społecznej oraz w powiatowych centrach pomocy rodzinie. gd