Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie z Prezesem Zarządu Grupy Azoty

Spotkanie z Prezesem Zarządu Grupy Azoty

Spotkanie z Prezesem Zarządu Grupy Azoty

Wczoraj Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek uczestniczył w spotkaniu z Tomaszem Hincem Prezesem Zarządu Grupy Azoty w Tarnowie, lokalnego Mecenasa Sportu. Udział wzięła również Poseł RP Anna Pieczarka i Prezes UKS Olesno Marek Tatarczuch.

Tematem wspólnego spotkania było omówienie spraw związanych z promocją lokalnego sportu oraz przedstawienie osiągnięć Uczniowskiego Klubu Sportowego Olesno, który jest dwukrotnym brązowym medalistą Pucharu Polski w tenisie stołowym.

Już dziś o godz. 16.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Oleśnie odbędzie się pierwszy mecz barażowy o wejście do LOTTO Superliga.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie!

Wczoraj Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek uczestniczył w spotkaniu z Tomaszem Hincem Prezesem Zarządu Grupy Azoty w Tarnowie, lokalnego Mecenasa Sportu. Udział wzięła również Poseł RP Anna Pieczarka i Prezes UKS Olesno Marek Tatarczuch. Tematem wspólnego spotkania było omówienie spraw związanych z promocją lokalnego sportu oraz przedstawienie osiągnięć Uczniowskiego Klubu Sportowego Olesno, który jest dwukrotnym brązowym medalistą Pucharu Polski w tenisie stołowym. Już dziś o godz. 16.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Oleśnie odbędzie się pierwszy mecz barażowy o wejście do LOTTO Superliga. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie!