Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego

Dziś w Agendzie Zamiejscowej Urzędu Marszałkowskiego w Tarnowie Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości przy Radzie Powiatu Dąbrowskiego Sebastian Kądzielawa spotkali się z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego Józefem Gawronem.

Było to owocne spotkanie, podczas którego samorządowcy omówili bieżące sprawy, a także inwestycje i projekty realizowane przez powiat przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.  

Wicemarszałek Józef Gawron zadeklarował chęć współpracy z naszym samorządem, a także wsparcie wszelkich przedsięwzięć i projektów realizowanych przez Powiat Dąbrowski.

Dziś w Agendzie Zamiejscowej Urzędu Marszałkowskiego w Tarnowie Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości przy Radzie Powiatu Dąbrowskiego Sebastian Kądzielawa spotkali się z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego Józefem Gawronem. Było to owocne spotkanie, podczas którego samorządowcy omówili bieżące sprawy, a także inwestycje i projekty realizowane przez powiat przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.   Wicemarszałek Józef Gawron zadeklarował chęć współpracy z naszym samorządem, a także wsparcie wszelkich przedsięwzięć i projektów realizowanych przez Powiat Dąbrowski.