Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Sprawny dojazd"

"Sprawny dojazd"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, informuje iż w terminie od dnia 14 lutego 2008r. do dnia 31 marca 2008r. istnieje możliwość składania w oddziale PFRON – Kraków wniosków o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Sprawny Dojazd” – pomoc w nabyciu przez osobę niepełnosprawną samochodu osobowego – obszar A oraz w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B – obszar B.

Informacje w powyższej sprawie oraz wnioski można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul .B. Joselewicza 5, tel. 0-14 642 - 44- 15 oraz na stronie internetowej www.pfron.org.pl w zakładce Programy PFRON.

Źródło: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, informuje iż w terminie od dnia 14 lutego 2008r. do dnia 31 marca 2008r. istnieje możliwość składania w oddziale PFRON – Kraków wniosków o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Sprawny Dojazd” – pomoc w nabyciu przez osobę niepełnosprawną samochodu osobowego – obszar A oraz w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B – obszar B. Informacje w powyższej sprawie oraz wnioski można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul .B. Joselewicza 5, tel. 0-14 642 - 44- 15 oraz na stronie internetowej www.pfron.org.pl w zakładce Programy PFRON. Źródło: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej