Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Sprzątanie świata – Polska 2011”

„Sprzątanie świata – Polska 2011”

„Sprzątanie świata – Polska 2011”

16 września 2011 r. młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z opiekunami, uczestniczyła w akcji „Sprzątanie świata – Polska 2011”.

Hasłem tegorocznej akcji jest – „Lasy to życie – chrońmy je”. Jej celem – budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej Polaków oraz ich odpowiedzialności  za środowisko naturalne, a także promocja i kreowanie postaw przyjaznych środowisku.

Ta akcja to jedna z wielu , które mają uwrażliwić młodzież na konieczność prowadzenia zdrowego stylu życia w zdrowym środowisku.

źrodło:Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

16 września 2011 r. młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z opiekunami, uczestniczyła w akcji „Sprzątanie świata – Polska 2011”. Hasłem tegorocznej akcji jest – „Lasy to życie – chrońmy je”. Jej celem – budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej Polaków oraz ich odpowiedzialności  za środowisko naturalne, a także promocja i kreowanie postaw przyjaznych środowisku. Ta akcja to jedna z wielu , które mają uwrażliwić młodzież na konieczność prowadzenia zdrowego stylu życia w zdrowym środowisku. źrodło:Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej