Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. SREBRNE LAURY MAŁOPOLSKI

SREBRNE LAURY MAŁOPOLSKI

SREBRNE LAURY MAŁOPOLSKI

W dniu 9 grudnia br. na Zamku w Przegorzałach odbyło się wręczenie Srebrnych Laurów Małopolski, nagrody przyznawanej od 2001 roku najlepszym firmom Małopolski.
Konkurs organizowany jest przez Małopolskie Biuro Promocji przy Wojewódzkim Klubie Techniki i Rozwoju w Krakowie pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego.
Jednym z pięciu laureatów tegorocznego konkursu jest firma Sękpol z Gręboszowa – reprezentująca powiat dąbrowski. Statuetki wręczał Stanisław Kracik, wojewoda małopolski.

Przyznawane złote i srebrne Laury Małopolski mają na celu promować najlepsze firmy w Małopolsce stawiające na rozwój, nowoczesne rozwiązania i charakteryzujące się najwyższą jakością produkowanych wyrobów lub świadczonych usług.
Jest to również sposób na docenienie właścicieli firm i ich pracowników oraz znaczenia firm, obecnych na małopolskim rynku.
Corocznie wręczane statuetki Laurów stanowią najlepszą rekomendację dla przyszłych kontrahentów, tworzą wiarygodny obraz biznesu i są potwierdzeniem profesjonalizmu.

W tym roku Laureatami zostali:

Axpal z Roczyn (gmina Andrychów),
Jar-Kam z Wadowic,
Rem-Bud z Pcimia,
Sękpol z Gręboszowa (powiat dąbrowski),
Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego z Myślenic.

Początki działalności Przedsiębiorstwa Sękpol sięgają 1991 roku kiedy to firma stała się producentem stolarki budowlanej. Obecnie głównym asortymentem produkcji są najwyższej jakości drzwi wewnętrzne.
Sukces na rynku polskim i zagranicznym firmy Sękpol, jest wynikiem ciągłego rozwoju technologii i nowego wzornictwa, skutecznie i z powodzeniem stosowanego w oferowanych produktach firmy.

W dniu 9 grudnia br. na Zamku w Przegorzałach odbyło się wręczenie Srebrnych Laurów Małopolski, nagrody przyznawanej od 2001 roku najlepszym firmom Małopolski.Konkurs organizowany jest przez Małopolskie Biuro Promocji przy Wojewódzkim Klubie Techniki i Rozwoju w Krakowie pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego.Jednym z pięciu laureatów tegorocznego konkursu jest firma Sękpol z Gręboszowa – reprezentująca powiat dąbrowski. Statuetki wręczał Stanisław Kracik, wojewoda małopolski. Przyznawane złote i srebrne Laury Małopolski mają na celu promować najlepsze firmy w Małopolsce stawiające na rozwój, nowoczesne rozwiązania i charakteryzujące się najwyższą jakością produkowanych wyrobów lub świadczonych usług.Jest to również sposób na docenienie właścicieli firm i ich pracowników oraz znaczenia firm, obecnych na małopolskim rynku.Corocznie wręczane statuetki Laurów stanowią najlepszą rekomendację dla przyszłych kontrahentów, tworzą wiarygodny obraz biznesu i są potwierdzeniem profesjonalizmu. W tym roku Laureatami zostali: Axpal z Roczyn (gmina Andrychów),Jar-Kam z Wadowic,Rem-Bud z Pcimia,Sękpol z Gręboszowa (powiat dąbrowski),Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego z Myślenic. Początki działalności Przedsiębiorstwa Sękpol sięgają 1991 roku kiedy to firma stała się producentem stolarki budowlanej. Obecnie głównym asortymentem produkcji są najwyższej jakości drzwi wewnętrzne.Sukces na rynku polskim i zagranicznym firmy Sękpol, jest wynikiem ciągłego rozwoju technologii i nowego wzornictwa, skutecznie i z powodzeniem stosowanego w oferowanych produktach firmy.