Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stały monitoring rzek i cieków wodnych – nie ma zagrożenia powodziowego na terenie Powiatu !!!

Stały monitoring rzek i cieków wodnych – nie ma zagrożenia powodziowego na terenie Powiatu !!!

Stały monitoring rzek i cieków wodnych – nie ma zagrożenia powodziowego na terenie Powiatu !!!

Występująca w ostatnich dniach wysoka temperatura powietrza, spowodowała odwilż i roztopy, które wpłynęły na podniesienie poziomu wód, na rzekach i ciekach wodnych powiatu. W wyniku przeprowadzonej kontroli, przez przedstawicieli Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dn.23.02.10r. – stwierdzono, iż nie ma obecnie zagrożenia powodziowego na terenie powiatu. Wody na rzekach i innych ciekach utrzymują poziom stabilny, w związku z tym nie stwierdzono występowania zatoru lodowego na rzece Wiśle. Przepływ wód odbywa się płynnie i bez przeszkód.

Gminne Zespoły Zarządzania Kryzysowego w dalszym ciągu będą prowadziły systematyczny monitoring poziomu wód, na rzekach i ciekach wodnych.

opracowanie: PCZK

Występująca w ostatnich dniach wysoka temperatura powietrza, spowodowała odwilż i roztopy, które wpłynęły na podniesienie poziomu wód, na rzekach i ciekach wodnych powiatu. W wyniku przeprowadzonej kontroli, przez przedstawicieli Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dn.23.02.10r. – stwierdzono, iż nie ma obecnie zagrożenia powodziowego na terenie powiatu. Wody na rzekach i innych ciekach utrzymują poziom stabilny, w związku z tym nie stwierdzono występowania zatoru lodowego na rzece Wiśle. Przepływ wód odbywa się płynnie i bez przeszkód. Gminne Zespoły Zarządzania Kryzysowego w dalszym ciągu będą prowadziły systematyczny monitoring poziomu wód, na rzekach i ciekach wodnych. opracowanie: PCZK