Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stanica Turystyczna miejscem przyjaznym rowerzystom

Stanica Turystyczna miejscem przyjaznym rowerzystom

Stanica Turystyczna miejscem przyjaznym rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że Stanica Turystyczna w zespole dworsko-parkowym w Brniu znalazła się wśród 165 obiektów posiadających rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.
Obiekt ten spełnił wszystkie kryteria pod względem przyjazności dla rowerzystów m.in. :

  • lokalizacja w odległości do 15 km od jednej z tras VeloMałopolska,
  • zapewnienie bezpiecznego, nieodpłatnego parkingu rowerowego,
  • nieodpłatne udostępnianie narzędzi do podstawowych napraw rowerów,
  • posiadanie w widocznym miejscu w obiekcie informacji o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych.

Stanica Turystyczna w zespole dworsko-parkowym w Brniu posiadając certyfikat MPR, będzie promowana w social mediach, na stronie internetowej poświęconej turystyce w Małopolsce, na mapach rowerowych wydawanych przez Województwo Małopolskie oraz innych publikacjach i materiałach reklamowych.

Wiosenny i letni okres to dobry czas na rowerowe wycieczki. Wszystkich miłośników dwóch kółek chcących zwiedzić Powiśle Dąbrowskie zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Do wypożyczenia dostępnych jest osiem rowerów ( 3 rowery męskie, 3 damskie oraz 2 młodzieżowe). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci oraz otrzymania kamizelek i opasek odblaskowych. Stanica Turystyczna wyposażona jest również w samoobsługową stację naprawy rowerów, drewniane leżaki, interesujący zbiór biblioteczki regionalnej, pocztówki, mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego. Można także połączyć się z Internetem poprzez WiFi, skorzystać z kuchni lub toalety.

Z oferty obiektu można skorzystać bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu:
środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela – w godzinach od 8:00 do 16:00

Dodatkowe informacje o Miejscach Przyjaznych Rowerzystom w Małopolsce dostępne są na stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca!

Z przyjemnością informujemy, że Stanica Turystyczna w zespole dworsko-parkowym w Brniu znalazła się wśród 165 obiektów posiadających rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Obiekt ten spełnił wszystkie kryteria pod względem przyjazności dla rowerzystów m.in. : lokalizacja w odległości do 15 km od jednej z tras VeloMałopolska, zapewnienie bezpiecznego, nieodpłatnego parkingu rowerowego, nieodpłatne udostępnianie narzędzi do podstawowych napraw rowerów, posiadanie w widocznym miejscu w obiekcie informacji o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych. Stanica Turystyczna w zespole dworsko-parkowym w Brniu posiadając certyfikat MPR, będzie promowana w social mediach, na stronie internetowej poświęconej turystyce w Małopolsce, na mapach rowerowych wydawanych przez Województwo Małopolskie oraz innych publikacjach i materiałach reklamowych. Wiosenny i letni okres to dobry czas na rowerowe wycieczki. Wszystkich miłośników dwóch kółek chcących zwiedzić Powiśle Dąbrowskie zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Do wypożyczenia dostępnych jest osiem rowerów ( 3 rowery męskie, 3 damskie oraz 2 młodzieżowe). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci oraz otrzymania kamizelek i opasek odblaskowych. Stanica Turystyczna wyposażona jest również w samoobsługową stację naprawy rowerów, drewniane leżaki, interesujący zbiór biblioteczki regionalnej, pocztówki, mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego. Można także połączyć się z Internetem poprzez WiFi, skorzystać z kuchni lub toalety. Z oferty obiektu można skorzystać bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu: środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela – w godzinach od 8:00 do 16:00 Dodatkowe informacje o Miejscach Przyjaznych Rowerzystom w Małopolsce dostępne są na stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca!