Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stanica turystyczna w Brniu zaprasza

Stanica turystyczna w Brniu zaprasza

Stanica turystyczna w Brniu zaprasza

Miłośników turystyki po Powislu Dąbrowskim zapraszamy do odwiedzenia zespołu dworsko – parkowego w Brniu, gdzie znajduje się stanica turystyczna.


Obiekt ten został zaadoptowany ze spichlerza, który niegdyś służył do prowadzenia działalności rolniczej jego właścicielowi baronowi Feliksowi Konopce. Stanica jest miejscem, gdzie w otoczeniu zabytkowego dworu, parku i kanału wodnego zarówno turyści rowerowi, jak i piesi mogą odpocząć czytając książki udostępnione przez stanicę lub podziwiając malowniczą scenerię Powiśla, do czego zachęcają nowe ławki w parku.
Odwiedzający to miejsce mogą skorzystać z pomieszczenia do spożycia posiłku, aneksu kuchennego i toalety. Dla turystów przygotowano bezpłatne mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego oraz pocztówki z pamiątkowym stemplem, a dla dzieci gadżety.


Stanica turystyczna jest czynna od środy do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00.


Serdecznie zapraszamy

Miłośników turystyki po Powislu Dąbrowskim zapraszamy do odwiedzenia zespołu dworsko – parkowego w Brniu, gdzie znajduje się stanica turystyczna. Obiekt ten został zaadoptowany ze spichlerza, który niegdyś służył do prowadzenia działalności rolniczej jego właścicielowi baronowi Feliksowi Konopce. Stanica jest miejscem, gdzie w otoczeniu zabytkowego dworu, parku i kanału wodnego zarówno turyści rowerowi, jak i piesi mogą odpocząć czytając książki udostępnione przez stanicę lub podziwiając malowniczą scenerię Powiśla, do czego zachęcają nowe ławki w parku.Odwiedzający to miejsce mogą skorzystać z pomieszczenia do spożycia posiłku, aneksu kuchennego i toalety. Dla turystów przygotowano bezpłatne mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego oraz pocztówki z pamiątkowym stemplem, a dla dzieci gadżety. Stanica turystyczna jest czynna od środy do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy