1. Starosta Dąbrowski na XXV Forum Ekonomicznym

Starosta Dąbrowski na XXV Forum Ekonomicznym

10 września br. Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski uczestniczył w „XXV Forum Ekonomicznym w Krynicy", będącym największą konferencją w Europie Środkowej i Wschodniej. Krynickie Forum jest wspaniałą okazją do debat i nieformalnych rozmów przyciągającą coraz więcej biznesmenów, tak z całej Europy jak i pozostałych kontynentów. Corocznie w forum uczestniczy kilka tysięcy osób, będących liderami życia politycznego, gospodarczego i społecznego oraz dziennikarzy z blisko 60 krajów Europy, Azji i Ameryki. W gronie licznych uczestników tegorocznego Forum znaleźli się: Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Andrzej Gorzkowicz Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin, Krzysztof Korzec Wójt Gminy Mędrzechów i Witold Morawiec Wójt Gminy Olesno. Na Forum przybyły również przedstawicielki Uniwersytetu Trzeciego Wieku: Krystyna Guzik Prezes i Małgorzata Majchrowicz Wiceprezes. Po ponad dwudziestu latach działania Krynica jest jednym z najbardziej znanych miejsc spotkań przedsiębiorców ze Wschodu i z Zachodu. Fundamentem Forum Ekonomicznego jest otwartość na różne sposoby myślenia o państwie i gospodarce. 6 sesji plenarnych, 180 paneli dyskusyjnych oraz dziesiątki konferencji prasowych, ekspozycji i warsztatów stały się doskonałą formą prezentacji sektora gospodarczego. Wszystkie spotkania i wydarzenia podczas Forum odbywają się w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Uczestnicy spotkań organizowanych w Krynicy mogą prezentować swoje oferty i szukać możliwości współpracy, a także aktywnie uczestniczyć w debatach najwyższej klasy teoretyków i praktyków biznesu.