Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Dąbrowski nominowany do tytułu Osobowość Roku!

Starosta Dąbrowski nominowany do tytułu Osobowość Roku!

Starosta Dąbrowski nominowany do tytułu Osobowość Roku!

Wojciech Mucha Redaktor Naczelny „Gazety Krakowskiej”, poinformował o otrzymaniu przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka nominacji Kapituły Redakcji „Gazety Krakowskiej” do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Kapituła doceniła wkład w życie regionu Powiśla Dąbrowskiego, przyznając nominację w szczególności na działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach poprzez działalność Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Głos na Starostę można oddać pod linkiem Lesław Wieczorek - OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 (gazetakrakowska.pl)

Więcej informacji o plebiscycie znajduje się pod adresem: https://gazetakrakowska.pl/plebiscyty

Wojciech Mucha Redaktor Naczelny „Gazety Krakowskiej”, poinformował o otrzymaniu przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka nominacji Kapituły Redakcji „Gazety Krakowskiej” do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Kapituła doceniła wkład w życie regionu Powiśla Dąbrowskiego, przyznając nominację w szczególności na działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach poprzez działalność Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Głos na Starostę można oddać pod linkiem Lesław Wieczorek - OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 (gazetakrakowska.pl) Więcej informacji o plebiscycie znajduje się pod adresem: https://gazetakrakowska.pl/plebiscyty