1. Starosta Dąbrowski przekazuje Jednostce OSP w Słupcu urządzenie marki „Karcher”

Starosta Dąbrowski przekazuje Jednostce OSP w Słupcu urządzenie marki „Karcher”

W dniu 25 czerwca br.( piątek) Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Krzysztofem Brykiem przekazali wysokociśnieniowe urządzenie myjące marki „Karcher" do dyspozycji jednostki OSP w Słupcu.W obecności Sołtysa wsi Krzysztofa Padykuły, ten wysokiej klasy i bardzo potrzebny mieszkańcom Słupca sprzęt, odebrał z rąk Starosty - Naczelnik OSP Jacek Łachut.Dzięki staraniom Powiatu, dyrektor firmy Karcher sp. z o. o. Polska w Krakowie, ofiarował potrzebny sprzęt, który ma pomóc mieszkańcom zalanych terenów Słupca, na tyle wyczyścić pomieszczenia mieszkalne, aby mogli powrócić do własnych domów. W spotkaniu, na którym przekazano wysokociśnieniową myjkę „Karcher" obecni byli również:Prezes OSP Bogdan Kryczka, Wiceprezes OSP Zbigniew Zaliński, Skarbnik Katarzyna Klara, z-ca Naczelnika OSP Krzysztof Sołtys, Członek Zarządu OSP Jan Sołtys, Sekretarz OSP Robert Kusek, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OSP Stanisław Zaliński oraz pracownik PCZK w Dąbrowie Tarnowskiej Józef Łuszcz.