Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w plebiscycie Gazety Krakowskiej "Silny Człowiek Regionu Tarnowskiego"

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w plebiscycie Gazety Krakowskiej "Silny Człowiek Regionu Tarnowskiego"

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w plebiscycie Gazety Krakowskiej

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski znalazł się w dorocznym plebiscycie Gazety Krakowskiej „Silny Człowiek Regionu Tarnowskiego”.
Kapituła plebiscytu nominowała w tym roku 25 kandydatów z regionu tarnowskiego.
Plebiscyt będzie trwał do 26 kwietnia br. Głosować można dwojako: za pomocą specjalnych kuponów drukowanych na łamach Gazety Krakowskiej lub za pomocą sms.
 Po podliczeniu głosów redakcja GK uhonoruje zwycięzcę tytułem i statuetką Silnego Człowieka 2013.
Aby oddać głos na Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wystarczy w treści wiadomości wpisać CZLOWIEKT.10 i wysłać go na numer 72355 ( koszt 2,46 zł z vat) jest to równoznaczne z zakupem aktualnego e-wydania Gazety Krakowskiej. Sms-y można słać do 26 kwietnia do godziny 23:59:59. Kupony wycięte z gazety można wysyłać lub dostarczyć osobiście na adres redakcji do dnia 23 kwietnia.
Zachęcamy do głosowania!

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski znalazł się w dorocznym plebiscycie Gazety Krakowskiej „Silny Człowiek Regionu Tarnowskiego”.Kapituła plebiscytu nominowała w tym roku 25 kandydatów z regionu tarnowskiego.Plebiscyt będzie trwał do 26 kwietnia br. Głosować można dwojako: za pomocą specjalnych kuponów drukowanych na łamach Gazety Krakowskiej lub za pomocą sms. Po podliczeniu głosów redakcja GK uhonoruje zwycięzcę tytułem i statuetką Silnego Człowieka 2013.Aby oddać głos na Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wystarczy w treści wiadomości wpisać CZLOWIEKT.10 i wysłać go na numer 72355 ( koszt 2,46 zł z vat) jest to równoznaczne z zakupem aktualnego e-wydania Gazety Krakowskiej. Sms-y można słać do 26 kwietnia do godziny 23:59:59. Kupony wycięte z gazety można wysyłać lub dostarczyć osobiście na adres redakcji do dnia 23 kwietnia.Zachęcamy do głosowania!