Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Dąbrowski w programie Radia RDN „Słowo za Słowo”

Starosta Dąbrowski w programie Radia RDN „Słowo za Słowo”

Starosta Dąbrowski w programie Radia RDN „Słowo za Słowo”

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł na antenie Radia RDN. Tematem rozmów były między innymi realizowane inwestycje na terenie powiatu, a wśród nich kończące się prace przy budowie obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej i przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Olesno na ul. Leśnej.

W porannym programie „Słowo za Słowo” rozmawiano również o pomocy i wsparciu dla lokalnych przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej, udzielonych dotacjach na rewaloryzację architektury sakralnej oraz planowanej modernizacji pomieszczeń Oddziału Dziecięcego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, na którą Samorząd Powiatu Dąbrowskiego przeznaczy z budżetu 750 tys. zł.

Zachęcamy do odsłuchania wywiadu:

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł na antenie Radia RDN. Tematem rozmów były między innymi realizowane inwestycje na terenie powiatu, a wśród nich kończące się prace przy budowie obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej i przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Olesno na ul. Leśnej. W porannym programie „Słowo za Słowo” rozmawiano również o pomocy i wsparciu dla lokalnych przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej, udzielonych dotacjach na rewaloryzację architektury sakralnej oraz planowanej modernizacji pomieszczeń Oddziału Dziecięcego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, na którą Samorząd Powiatu Dąbrowskiego przeznaczy z budżetu 750 tys. zł. Zachęcamy do odsłuchania wywiadu: