1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska

W porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo” mogliśmy posłuchać wywiadu przeprowadzonego ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim dotyczącym informacji o likwidacji ZOL-u, nowym sprzęcie medycznym w ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej, poszukiwaniach kandydatów na rodziców zastępczych, modernizacji zespołu dworsko-parkowego w Brniu oraz inwestycjach na drogach powiatowych w 2013 roku. Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu ze Starostą Dąbrowskim klikając w poniższą ikonę.