1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska

W dzisiejszym porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo" mogliśmy posłuchać wywiadu przeprowadzonego ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, dotyczącego m.in. publikacji książkowej „Śladami historii Powiśla Dąbrowskiego. Buczyna 1939", inwestycjach drogowych zrealizowanych w 2013 r., powstałym w zeszłym roku Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych oraz służbie zdrowia w naszym powiecie. Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu ze Starostą Dąbrowskim klikając w poniższy link.