1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska

files/aktualnosci/2015/01_styczen/15_Starosta_w_RDN/play.jpg

W dzisiejszym, porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo" mogliśmy posłuchać wywiadu przeprowadzonego ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, dotyczącego przywrócenia sądu, obwodnicy, nowym dyrektorze PUP w Dąbrowie Tarnowskiej, podpisaniu umowy na realizację projektu pn. "Modernizacja i doposażenie infrastruktury w PCEiKZ w Szczucinie" oraz wdrożeniu planu naprawczego szpitala.  Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu ze Starostą Dąbrowskim klikając w poniższy link.