Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo

W dniu dzisiejszym, tj. 18 maja 216 roku, w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", mogliśmy posłuchać wywiadu z Tadeuszem Kwiatkowskim Starostą Dąbrowskim.

Z gospodarzem naszego powiatu rozmawiano m.in. o budowie mostu na Wiśle w Borusowej - inwestycji, która jest jedną z najważniejszych w naszym powiecie, konferencji pod hasłem „Dopalacze? Nie tędy droga!", która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej oraz o zbliżającym się finale IX edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim".

Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu, który znajduje się poniżej.

MS

W dniu dzisiejszym, tj. 18 maja 216 roku, w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", mogliśmy posłuchać wywiadu z Tadeuszem Kwiatkowskim Starostą Dąbrowskim. Z gospodarzem naszego powiatu rozmawiano m.in. o budowie mostu na Wiśle w Borusowej - inwestycji, która jest jedną z najważniejszych w naszym powiecie, konferencji pod hasłem „Dopalacze? Nie tędy droga!", która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej oraz o zbliżającym się finale IX edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim". Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu, który znajduje się poniżej. MS