1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo”

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo”

files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/14_Starosta_Dabrowski_w_programie_RDN Malopolska_Slowo_za_slowo/star1.jpg

W środę 14 września br., w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo" mogliśmy posłuchać wywiadu przeprowadzonego ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Wszystkich zainteresowanych m.in. budową obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej oraz innymi inwestycjami prowadzonymi na terenie powiatu dąbrowskiego zachęcamy do odsłuchania wywiadu.