1. Starosta Dąbrowski w RDN Małopolska „Słowo za słowo”

Starosta Dąbrowski w RDN Małopolska „Słowo za słowo”

Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu, który znajduje się poniżej:

W dzisiejszym porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", prowadzonym przez Dorotę Kunc, mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Z gospodarzem naszego powiatu rozmawiano m.in. o obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, nowej karetce dla powiatu dąbrowskiego, inwestycjach na drogach powiatowych, azbeście oraz seniorskiej skrzynce obywatelskiej w Centrum Polonii w Brniu. Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu, który znajduje się poniżej: