Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Starosta Dąbrowski zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych

Starosta Dąbrowski zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych

Starosta Dąbrowski zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych

Starosta Dąbrowski zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu dokumentu Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Powiatu Dąbrowskiego.

Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Powiatu Dąbrowskiego została opracowana m.in. na potrzeby stworzenia Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030. Celem konsultacji społecznych jest poznanie Państwa opinii w sprawie ww. dokumentu.

Konsultacje społeczne przeprowadzane są w terminie od 6 października 2023 r. do 20 października 2023 r.

Zbieranie uwag i wniosków przebiegać będzie w formie papierowej oraz elektronicznej:

 • z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego.

  Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć:

  1. drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@powiatdobrowski.pl wpisując
   w tytule „Konsultacje społeczne – Diagnoza Powiatu Dąbrowskiego”.

  2. drogą korespondencyjną tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej:
   ul. Berka Joselewicza 5,
   33–200 Dąbrowa Tarnowska,
   z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – Diagnoza Powiatu Dąbrowskiego”.

  3. bezpośrednio do sekretariatu lub dziennika podawczego Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w godzinach pracy urzędu:
   poniedziałek 8:00-16:00
   wtorek-piątek 7:30-15:30

Uwagi po upływie wyznaczonego powyżej terminu nie będą uwzględnione.

Formularz konsultacyjny oraz Diagnoza dostępne są od dnia 6 października 2023 r.:

 • w wersji papierowej w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej,
  w sekretariacie oraz dzienniku podawczym
 • w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego
  w Dąbrowie Tarnowskiej (bip.malopolska.pl/spdabrowatarnowska) i na stronie internetowej gminy (powiatdabrowski.pl)
Starosta Dąbrowski zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu dokumentu Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Powiatu Dąbrowskiego. Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Powiatu Dąbrowskiego została opracowana m.in. na potrzeby stworzenia Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030. Celem konsultacji społecznych jest poznanie Państwa opinii w sprawie ww. dokumentu. Konsultacje społeczne przeprowadzane są w terminie od 6 października 2023 r. do 20 października 2023 r. Zbieranie uwag i wniosków przebiegać będzie w formie papierowej oraz elektronicznej: z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć: drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@powiatdobrowski.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – Diagnoza Powiatu Dąbrowskiego”. drogą korespondencyjną tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej: ul. Berka Joselewicza 5, 33–200 Dąbrowa Tarnowska, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – Diagnoza Powiatu Dąbrowskiego”. bezpośrednio do sekretariatu lub dziennika podawczego Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w godzinach pracy urzędu:poniedziałek 8:00-16:00wtorek-piątek 7:30-15:30 Uwagi po upływie wyznaczonego powyżej terminu nie będą uwzględnione. Formularz konsultacyjny oraz Diagnoza dostępne są od dnia 6 października 2023 r.: w wersji papierowej w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w sekretariacie oraz dzienniku podawczym w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (bip.malopolska.pl/spdabrowatarnowska) i na stronie internetowej gminy (powiatdabrowski.pl) Pliki do pobrania Pobierz plik Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Powiatu Dąbrowskiego.pdf Pobierz plik Formularz zgłaszania uwag do Diagnozy.docx Pobierz plik Formularz zgłaszania uwag do Diagnozy.pdf