Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo

W dzisiejszym porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Tematem rozmów były bieżące inwestycje i istotne wydarzenia w powiecie dąbrowskim.

Rozmawiano m.in. o zmianie projektu technicznego obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, dzięki której planowane skrzyżowanie obwodnicy z drogą powiatową nr 1313K zostanie zastąpione rondem, co gwarantuje bezpieczne włączenie się do ruchu na powstającej trasie szybkiego ruchu.

Tematem rozmów był również spichlerz w zespole dworsko – parkowym, który zostanie przekształcony w stanicę rowerową. W planach jest stworzenie miejsca dla rowerzystów, w którym będą mogli odpocząć, zjeść posiłek, odświeżyć się, zabezpieczyć sprzęt i zrelaksować się w kompleksie dworsko-parkowym. Uzupełnieniem tego zadania będzie budowa ścieżki rowerowej ze Szczucina do Samocic.


mags

W dzisiejszym porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Tematem rozmów były bieżące inwestycje i istotne wydarzenia w powiecie dąbrowskim. Rozmawiano m.in. o zmianie projektu technicznego obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, dzięki której planowane skrzyżowanie obwodnicy z drogą powiatową nr 1313K zostanie zastąpione rondem, co gwarantuje bezpieczne włączenie się do ruchu na powstającej trasie szybkiego ruchu. Tematem rozmów był również spichlerz w zespole dworsko – parkowym, który zostanie przekształcony w stanicę rowerową. W planach jest stworzenie miejsca dla rowerzystów, w którym będą mogli odpocząć, zjeść posiłek, odświeżyć się, zabezpieczyć sprzęt i zrelaksować się w kompleksie dworsko-parkowym. Uzupełnieniem tego zadania będzie budowa ścieżki rowerowej ze Szczucina do Samocic. mags