Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo

W czwartek, 24 sierpnia 2017 r., w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", prowadzonym przez Dorotę Kunc mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Rozmawiano o bieżących inwestycjach i istotnych wydarzeniach w naszym powiecie.

Gospodarz naszego powiatu mówił m.in. o zmianie na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, punktach bezpłatnych porad prawnych w powiecie dąbrowskim, z których mogą korzystać mieszkańcy, a także o nowym zagospodarowaniu terenu wokół budynku wielofunkcyjnego przy ul. Szpitalnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Starosta Tadeusz Kwiatkowski zaprosił również słuchaczy RDN Małopolska na IX Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia w Bolesławiu.

files/aktualnosci/2017/08_Sierpien/25_Starosta_Tadeusz_Kwiatkowski_w_Slowo_za_slowo_RDN_Malopolska/rdn2.jpg

mags

W czwartek, 24 sierpnia 2017 r., w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", prowadzonym przez Dorotę Kunc mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Rozmawiano o bieżących inwestycjach i istotnych wydarzeniach w naszym powiecie. Gospodarz naszego powiatu mówił m.in. o zmianie na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, punktach bezpłatnych porad prawnych w powiecie dąbrowskim, z których mogą korzystać mieszkańcy, a także o nowym zagospodarowaniu terenu wokół budynku wielofunkcyjnego przy ul. Szpitalnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Starosta Tadeusz Kwiatkowski zaprosił również słuchaczy RDN Małopolska na IX Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia w Bolesławiu. mags