Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo

W dniu dzisiejszym tj. 19 grudnia 2017 roku, w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", prowadzonym przez Dorotę Kunc mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Rozmawiano o bieżących inwestycjach i istotnych wydarzeniach w naszym powiecie.

Gospodarz naszego powiatu złożył również wszystkim słuchaczom Radia RDN Małopolska życzenia świąteczne.

Starosta Tadeusz Kwiatkowski mówił m.in. o uchwalonym budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2018 rok na ostatnim posiedzeniu Rady Powiatu i planach inwestycyjnych na przyszły rok, współpracy z dąbrowską Policją, a także bieżącej sytuacji w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Rozmawiano również o zaawansowanych pracach przy modernizacji kotłowni szpitalnej, której koszt opiewa na kwotę ponad 8,3 mln zł.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu:


mags

W dniu dzisiejszym tj. 19 grudnia 2017 roku, w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", prowadzonym przez Dorotę Kunc mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Rozmawiano o bieżących inwestycjach i istotnych wydarzeniach w naszym powiecie. Gospodarz naszego powiatu złożył również wszystkim słuchaczom Radia RDN Małopolska życzenia świąteczne. Starosta Tadeusz Kwiatkowski mówił m.in. o uchwalonym budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2018 rok na ostatnim posiedzeniu Rady Powiatu i planach inwestycyjnych na przyszły rok, współpracy z dąbrowską Policją, a także bieżącej sytuacji w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Rozmawiano również o zaawansowanych pracach przy modernizacji kotłowni szpitalnej, której koszt opiewa na kwotę ponad 8,3 mln zł. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu: mags
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG