Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta wręczył nominacje dyrektorowi szkoły

Starosta wręczył nominacje dyrektorowi szkoły

Starosta wręczył nominacje dyrektorowi szkoły

  W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski powierzył stanowisko dyrektora kolejnej placówki oświatowej Powiatu Dąbrowskiego.

  Nowym Dyrektorem Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie została Pani Magdalena Mach-Surowiec. Pani Magdalena Mach-Surowiec ukończyła Uniwersytet Jagielloński, na kierunku kulturoznawstwo. W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie pracuje od 2004 r. jako nauczyciel języka angielskiego. W latach 2010-2013 była wicedyrektorem tej placówki, a od października 2013 pełniła obowiązki dyrektora szkoły.

  W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski powierzył stanowisko dyrektora kolejnej placówki oświatowej Powiatu Dąbrowskiego.   Nowym Dyrektorem Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie została Pani Magdalena Mach-Surowiec. Pani Magdalena Mach-Surowiec ukończyła Uniwersytet Jagielloński, na kierunku kulturoznawstwo. W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie pracuje od 2004 r. jako nauczyciel języka angielskiego. W latach 2010-2013 była wicedyrektorem tej placówki, a od października 2013 pełniła obowiązki dyrektora szkoły.