Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Startuje konkurs na domek dla owadów

Startuje konkurs na domek dla owadów

Startuje konkurs na domek dla owadów

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pn. „owaD-ziOM” organizowanego w ramach dofinansowanego projektu „Powiślańska pszczoła” przez Urząd Województwa Małopolskiego.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mają za zadanie w zespołach rodzinnych (maks. 4 osobowych) zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających.

Konkurs ma na celu zachęcenie jak najszerszego grona uczniów do zwrócenie uwagi na problem masowego wymierania dziko żyjących owadów, zwłaszcza zapylających, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności poprzez wykorzystanie różnorodnych elementów przyrodniczych.

Domki wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 10 września 2021 r. do godz. 15.00 pod adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5 na dziennik podawczy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pn. „owaD-ziOM” organizowanego w ramach dofinansowanego projektu „Powiślańska pszczoła” przez Urząd Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mają za zadanie w zespołach rodzinnych (maks. 4 osobowych) zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających. Konkurs ma na celu zachęcenie jak najszerszego grona uczniów do zwrócenie uwagi na problem masowego wymierania dziko żyjących owadów, zwłaszcza zapylających, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności poprzez wykorzystanie różnorodnych elementów przyrodniczych. Domki wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 10 września 2021 r. do godz. 15.00 pod adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5 na dziennik podawczy. Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Serdecznie zapraszamy! Pliki do pobrania Pobierz plik karta zgłoszenia.doc Pobierz plik karta zgłoszenia do konkursu pn.owaD-ziOM.pdf Pobierz plik Regulamin Konkursu.docx Pobierz plik Regulamin Konkursu.pdf