Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów promuje lokalne dziedzictwo kulturowe i kulinarne Małopolski!

Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów promuje lokalne dziedzictwo kulturowe i kulinarne Małopolski!

Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów promuje lokalne dziedzictwo kulturowe i kulinarne Małopolski!

W dniach 11-12 listopada 2023 r. Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów realizuje zadanie publiczne „Zasmakuj w Małopolsce”.

W Szkole Podstawowej w Smęgorzowie w godzinach 12.00-18.00 zwiedzać będzie można stoisko z lokalnymi specjałami połączone z degustacją oraz stoisko prezentujące zielarstwo i ziołolecznictwo.

SKWS od lat angażuje się w ukazywanie bogactwa kultury wiejskiej Powiśla Dąbrowskiego i jego atrakcyjności turystycznej. Wydarzenie ma charakter ogólnodostępny i jest odpowiedzią na zainteresowanie lokalnymi potrawami i ziołami w wiejskiej kuchni.

W dniach 11-12 listopada 2023 r. Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów realizuje zadanie publiczne „Zasmakuj w Małopolsce”. W Szkole Podstawowej w Smęgorzowie w godzinach 12.00-18.00 zwiedzać będzie można stoisko z lokalnymi specjałami połączone z degustacją oraz stoisko prezentujące zielarstwo i ziołolecznictwo. SKWS od lat angażuje się w ukazywanie bogactwa kultury wiejskiej Powiśla Dąbrowskiego i jego atrakcyjności turystycznej. Wydarzenie ma charakter ogólnodostępny i jest odpowiedzią na zainteresowanie lokalnymi potrawami i ziołami w wiejskiej kuchni.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG