Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Wola Szczucińska zrealizowało kolejny projekt

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Wola Szczucińska zrealizowało kolejny projekt

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Wola Szczucińska zrealizowało kolejny projekt

W ubiegłą sobotę, 29 czerwca odbyło się spotkanie integracyjne, będące jednoczenie zakończeniem projektu „Uzależnieni od Zdrowia” realizowanego przez Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Wola Szczucińska.

Zgromadziło ono mieszkańców, członków zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich oraz zaproszonych gości, wśród których był obecny Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec oraz radni Rady Miejskiej w Szczucinie.

W ramach zrealizowanego projektu, dofinansowanego ze środków datacji Gminy Szczucin, odbyły się liczne zajęcia, warsztaty i pokazy, między innymi: „Słodki Dzień Dziecka" oraz warsztaty kulinarne z dietetykiem. Jednym z jego celów było kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, dobra zabawa oraz miło spędzony czas. Było więc wspólne gotowanie i degustacja deserów.  

W projekt wpisały się także systematyczne zajęcia z zumby oraz pokazy samoobrony.

Członkinie stowarzyszenia z Woli Szczucińskiej przygotowały dla wszystkich uczestników spotkania integracyjnego wspaniały poczęstunek. Tradycyjnie na stole pojawiły się gołąbki z kaszą, które są zawsze numerem jeden wśród smakołyków przygotowanych przez to stowarzyszenie.

mags

W ubiegłą sobotę, 29 czerwca odbyło się spotkanie integracyjne, będące jednoczenie zakończeniem projektu „Uzależnieni od Zdrowia” realizowanego przez Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Wola Szczucińska. Zgromadziło ono mieszkańców, członków zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich oraz zaproszonych gości, wśród których był obecny Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec oraz radni Rady Miejskiej w Szczucinie. W ramach zrealizowanego projektu, dofinansowanego ze środków datacji Gminy Szczucin, odbyły się liczne zajęcia, warsztaty i pokazy, między innymi: „Słodki Dzień Dziecka" oraz warsztaty kulinarne z dietetykiem. Jednym z jego celów było kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, dobra zabawa oraz miło spędzony czas. Było więc wspólne gotowanie i degustacja deserów.   W projekt wpisały się także systematyczne zajęcia z zumby oraz pokazy samoobrony. Członkinie stowarzyszenia z Woli Szczucińskiej przygotowały dla wszystkich uczestników spotkania integracyjnego wspaniały poczęstunek. Tradycyjnie na stole pojawiły się gołąbki z kaszą, które są zawsze numerem jeden wśród smakołyków przygotowanych przez to stowarzyszenie. mags