Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stowarzyszenie Pomocna Dłoń zaprasza na Festyn Charytatywny

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń zaprasza na Festyn Charytatywny

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń zaprasza na Festyn Charytatywny

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Festyn Charytatywny z bardzo ciekawym oraz bogatym programem, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca 2022 roku od godziny 14.00 na parkingu przed Hotelem “Cristal Park “ i kompleksem boisk “Orlik 2012″.

W programie przewidziane są występy artystyczne, pokazy, tańce, konkursy, gry i zabawy, stoiska gastronomiczne, pyszne ciasta i “dmuchańce” dla dzieci. Jak na dobry festyn przystało organizatorzy nie zapomnieli o fantach i losowaniu atrakcyjnych i wartościowych nagród. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na urządzenie ogrodu sensorycznego przy ORW w Sutkowie.

Festyn charytatywny Stowarzyszenia ”Pomocna Doń” swoim patronatem objęli: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski.

 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Festyn Charytatywny z bardzo ciekawym oraz bogatym programem, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca 2022 roku od godziny 14.00 na parkingu przed Hotelem “Cristal Park “ i kompleksem boisk “Orlik 2012″. W programie przewidziane są występy artystyczne, pokazy, tańce, konkursy, gry i zabawy, stoiska gastronomiczne, pyszne ciasta i “dmuchańce” dla dzieci. Jak na dobry festyn przystało organizatorzy nie zapomnieli o fantach i losowaniu atrakcyjnych i wartościowych nagród. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na urządzenie ogrodu sensorycznego przy ORW w Sutkowie. Festyn charytatywny Stowarzyszenia ”Pomocna Doń” swoim patronatem objęli: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski.