Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego z nagrodą za projekt ekologiczny

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego z nagrodą za projekt ekologiczny

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego z nagrodą za projekt ekologiczny

9 grudnia 2019 roku w Zakopanem odbyła się konferencja regionalna pn. „Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolsce” organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Konferencja skierowana była głównie do samorządów terytorialnych województwa małopolskiego. Celem tego przedsięwzięcia było przekazanie informacje o podejmowanych krokach i działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej w Małopolsce. Ponadto  zaprezentowano przedsięwzięcia antysmogowe podejmowane w małopolskich samorządach. Uczestniczyli w niej samorządowcy oraz doradcy energetyczni z całej Polski.

Samorząd powiatowy reprezentowali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk.

Podczas spotkania zostały wręczone nagrody dla projektów ekologicznych, które kapituła WFOŚiGW w Krakowie uznała za najciekawsze w tym roku. Jednym z takich projektów był projekt pn. „Dzieci segregują śmieci” realizowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Lesław Wieczorek odebrał nagrodę w wysokości 3 tys. zł oraz okolicznościową statuetkę z rąk Prezesa Zarządu WFOSiGW w Krakowie Kazimierza Koprowskiego.

Spotkanie wielu wybitnych fachowców i znawców ekologicznego podejścia do natury dało możliwość przedstawienia szerokiej wymiany doświadczeń w zakresie tematyki ratowania naszej planety Ziemi przed postępującymi konsekwencjami nieodpowiedniej ingerencji człowieka.

www.wfos.krakow.pl/gd

9 grudnia 2019 roku w Zakopanem odbyła się konferencja regionalna pn. „Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolsce” organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”. Konferencja skierowana była głównie do samorządów terytorialnych województwa małopolskiego. Celem tego przedsięwzięcia było przekazanie informacje o podejmowanych krokach i działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej w Małopolsce. Ponadto  zaprezentowano przedsięwzięcia antysmogowe podejmowane w małopolskich samorządach. Uczestniczyli w niej samorządowcy oraz doradcy energetyczni z całej Polski. Samorząd powiatowy reprezentowali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody dla projektów ekologicznych, które kapituła WFOŚiGW w Krakowie uznała za najciekawsze w tym roku. Jednym z takich projektów był projekt pn. „Dzieci segregują śmieci” realizowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Lesław Wieczorek odebrał nagrodę w wysokości 3 tys. zł oraz okolicznościową statuetkę z rąk Prezesa Zarządu WFOSiGW w Krakowie Kazimierza Koprowskiego. Spotkanie wielu wybitnych fachowców i znawców ekologicznego podejścia do natury dało możliwość przedstawienia szerokiej wymiany doświadczeń w zakresie tematyki ratowania naszej planety Ziemi przed postępującymi konsekwencjami nieodpowiedniej ingerencji człowieka. www.wfos.krakow.pl/gd