Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Strażacy dla dzieci

Strażacy dla dzieci

Z myślą o dzieciach pozostających w domu i przebywających na koloniach i półkoloniach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie i Komenda Powiatowa w Dąbrowie Tarnowskiej organizują dni otwartych koszar. Ponadto tarnowscy strażacy jak co roku włączają się w akcję przygotowania ślizgawek dla dzieci na terenach szkolnych. Więcej informacji o zasadach pomocy można uzyskać telefonicznie.

Codziennie w godz. 10.00-13.00 można zwiedzić koszary i obejrzeć sprzęt gaśniczy, w grupach maksymalnie 20 - osobowych, pod opieką osób dorosłych. Strażacy proszą o wcześniejszą rezerwację terminu pod numerami tel. 631-70-00 (Komenda Miejska w Tarnowie) oraz 642-61-10 (Komenda Powiatowa w Dąbrowie).

Źródło: Dziennik Polski

Z myślą o dzieciach pozostających w domu i przebywających na koloniach i półkoloniach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie i Komenda Powiatowa w Dąbrowie Tarnowskiej organizują dni otwartych koszar. Ponadto tarnowscy strażacy jak co roku włączają się w akcję przygotowania ślizgawek dla dzieci na terenach szkolnych. Więcej informacji o zasadach pomocy można uzyskać telefonicznie. Codziennie w godz. 10.00-13.00 można zwiedzić koszary i obejrzeć sprzęt gaśniczy, w grupach maksymalnie 20 - osobowych, pod opieką osób dorosłych. Strażacy proszą o wcześniejszą rezerwację terminu pod numerami tel. 631-70-00 (Komenda Miejska w Tarnowie) oraz 642-61-10 (Komenda Powiatowa w Dąbrowie). Źródło: Dziennik Polski