Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Strategia rozwiązywania problemów społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2014-2020

Strategia rozwiązywania problemów społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2014-2020

Strategia rozwiązywania problemów społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2014-2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z prowadzonymi pracami nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2014 – 2020 informujemy, iż na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie www.pcprdt.pl została umieszczona ankieta badająca opinie mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na temat występujących w Powiecie problemów społecznych. Strategia jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców, naszego Powiatu.

Opracowana Strategia oprócz funkcji wyznaczenia kierunków polityki społecznej naszego regionu  jest również dokumentem niezbędnym do ubiegania się o środki pomocowe pochodzące z funduszy unijnych. Ankieta ma charakter anonimowy, a wszystkie informacje z niej zebrane będą analizowane wyłącznie statystycznie.

Wypełnione ankiety prosimy przekazać do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. B. Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska do dnia 18 października 2013r.

Informacje w powyższej sprawie można uzyskać również pod numerem telefonu 14 642-44-15.

Źródło: PCPR Dąbrowa Tarnowska

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z prowadzonymi pracami nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dąbrowskim na lata 2014 – 2020 informujemy, iż na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie www.pcprdt.pl została umieszczona ankieta badająca opinie mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na temat występujących w Powiecie problemów społecznych. Strategia jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców, naszego Powiatu. Opracowana Strategia oprócz funkcji wyznaczenia kierunków polityki społecznej naszego regionu  jest również dokumentem niezbędnym do ubiegania się o środki pomocowe pochodzące z funduszy unijnych. Ankieta ma charakter anonimowy, a wszystkie informacje z niej zebrane będą analizowane wyłącznie statystycznie. Wypełnione ankiety prosimy przekazać do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. B. Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska do dnia 18 października 2013r. Informacje w powyższej sprawie można uzyskać również pod numerem telefonu 14 642-44-15. Źródło: PCPR Dąbrowa Tarnowska