1. Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Układ choreograficzny poloneza opracowała pani Małgorzata Owsiany .

W minioną sobotę 9 stycznia 2010 r. rozpoczął się okres balów studniówkowych. Pierwsza z imprez dla uczniów klas maturalnych i grona pedagogicznego odbyła się w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.W uroczystym balu uczestniczyli: grono pedagogiczne szkoły, uczniowie i zaproszeni rodzice. Na specjalne zaproszenie przybył Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z małżonką.Oprócz zaproszonych gości, w tym roku na tradycyjnej studniówce bawiło się 160 uczniów z sześciu klas Liceum Ogólnokształcącego i jednej klasy Technikum Informatycznego. Zanim rozpoczęto pokazowego poloneza w wykonaniu przedstawicieli poszczególnych klas, Starosta Dąbrowski skierował do wszystkich uczestników balu życzenia udanej zabawy a tegorocznym maturzystom jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości i dalszych sukcesów w życiu zawodowym. Tradycyjnym już cytatem „Poloneza czas zacząć" - bal studniówkowy otworzyła dyrektor szkoły pani Maria Ząbek a następnie cała młodzież włączyła się do tego staropolskiego tańca.Układ choreograficzny poloneza opracowała pani Małgorzata Owsiany .