Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Dnia 13.01.2007 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się bal studniówkowy. Był to bal niezwykły, ponieważ po raz pierwszy uczniowie i goście mieli okazję bawić się w otwartej niedawno sali gimnastycznej.

Około 300 gości wzięło udział w tej imprezie.

Na początek zgromadzonych gości powitał dyrektor szkoły Jan Kiljan. Krótkie przemówienia wygłosili również Poseł na Sejm RP Robert Pantera, do niedawna pedagog szkolny, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Ks Prałat Józef Poremba – katecheta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2. Goście życzyli wszystkim udanej zabawy oraz powodzenia na egzaminach maturalnych i egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Bal studniówkowy rozpoczął się od odtańczenia przez wszystkich uczniów i wychowawców klas maturalnych tradycyjnego staropolskiego tańca – poloneza. Ogromne wrażenie zrobił na gościach polonez pokazowy odtańczony przez przedstawicieli klas maturalnych, a przygotowany pod kierownictwem nauczycieli wychowania fizycznego.
Następnie odtańczono walca i rozpoczęła się mniej oficjalna część balu. Uczniowie i goście bawili się do białego rana w miłej atmosferze.

Źródło: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dnia 13.01.2007 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się bal studniówkowy. Był to bal niezwykły, ponieważ po raz pierwszy uczniowie i goście mieli okazję bawić się w otwartej niedawno sali gimnastycznej. Około 300 gości wzięło udział w tej imprezie. Na początek zgromadzonych gości powitał dyrektor szkoły Jan Kiljan. Krótkie przemówienia wygłosili również Poseł na Sejm RP Robert Pantera, do niedawna pedagog szkolny, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Ks Prałat Józef Poremba – katecheta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2. Goście życzyli wszystkim udanej zabawy oraz powodzenia na egzaminach maturalnych i egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Bal studniówkowy rozpoczął się od odtańczenia przez wszystkich uczniów i wychowawców klas maturalnych tradycyjnego staropolskiego tańca – poloneza. Ogromne wrażenie zrobił na gościach polonez pokazowy odtańczony przez przedstawicieli klas maturalnych, a przygotowany pod kierownictwem nauczycieli wychowania fizycznego.Następnie odtańczono walca i rozpoczęła się mniej oficjalna część balu. Uczniowie i goście bawili się do białego rana w miłej atmosferze. Źródło: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej