1. Studniówka w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Studniówka w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Tegoroczni maturzyści to uczniowie sześciu klas:

W sobotę 16.01.10r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej tegoroczny bal studniówkowy dla maturzystów, grona pedagogicznego i zaproszonych gości. To druga z kolei studniówka w szkołach ponadgimnazjalnych naszego Powiatu.Zaproszenie na studniówkę przyjęli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Sekretarz Starostwa Powiatowego, a równocześnie Przewodniczący Rady Rodziców Zdzisław Kogut.Zabawę rozpoczęto o godz.18 od krótkiego wystąpienia dyrektora szkoły Jana Kiljana, który powitał wszystkich uczestników balu.Następnie Starosta Dąbrowski podziękował za zaproszenie i życzył wszystkim niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy. Na koniec części oficjalnej głos zabrał Przewodniczacy Rady Rodziców, który w imieniu rodziców podziękował pedagogom za współpracę w przygotowaniu tej pięknej i doniosłej imprezy. Tegoroczni maturzyści to uczniowie sześciu klas:2 klas Technikum Ekonomicznego i Handlowego oraz 4 klas Liceum Ogólnokształcącego. Ze strony braci uczniowskiej prowadzenie części oficjalnej przekazano Dianie Dymon i Kamilowi Snopek.Pokazowy polonez wykonany przez przedstawicieli poszczególnych klas opracowały nauczycielki wychowania fizycznego: Agnieszka Golemo i Agnieszka Szułakiewicz.Uwiecznienie niezapomnianych chwil na studniówce w postaci zdjęć powierzono m.in. firmom : Studio Obrazu Witolda Sosina z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Video B. i T.Surowiec z Radgoszczy.